Pomoc drogowa Łódź

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa jest nieodzownym elementem naszych czasów. Prawie wszyscy jesteśmy mobilni i posiadamy samochód, które na co dzień może ulec kolizji, wypadkowi lub odmówić posłuszeństwa w zależności od warunków w jakich się znajduje.


Jak wiadomo bardzo intensywny ruch samochodów na autostradach i drogach ekspresowych powoduje często wypadki i kolizje niż na pozostałych trasach wobec tego kierowcy są zmuszeni wzywać do pomocy drogowej takie firmy jak nasza.

 

Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie udzielania szybkiej pomocy drogowej w zakresie swoich działań oraz znajomość topografii miasta i okolic zapewniając tym samym szybkie dotarcie do miejsca zdarzenia.


Pomoc drogowa Łódź

Nasza firma Stef-Hol24h jest dobrze wyposażona w niezbędne narzędzia do szybkiej reakcji i pomocy drogowej.

 

Nasze flota holownicza to: Mercedes Sprinter o ładowności 1,7 tony, Mercedes Atego ładowności 3,5 tony oraz Mercedes Vito z wózkiem holowniczym to skuteczne narzędzia do szybkiego reagowania i pomocy drogowej jaką oferujemy.

 

Cechuje nasz szybki czas reakcji i profesjonalne podejście do każdego zdarzenia, w którym jako pomoc drogowa staramy się szybko udzielić kompleksowego i niezbędnego wsparcia.

 

Prowadzimy też pomoc drogową na węzłach komunikacyjnych: A1, A2, S8 i S14 wokół Łodzi oraz całym województwie.

 

Złapałeś gumę, akumulator zawiódł nie trać czasu – zadzwoń po POMOC DROGOWĄ 🙂

 

Oferujemy pomoc drogową – całodobowo na terenie woj. łódzkiego oraz całego kraju. 24 H/7/365.

 

Infolinia: +48 515 759 383

 

Satysfakcja naszych klientów jest nieodzowną reklamą naszej firmy i pozwala nam na ciągłe doskonalenie technik szybkiej i sprawnej pomocy.

 

Dzwoniąc do Nas masz zagwarantowaną szybką i sprawną akcję pomocy drogowej na najwyższym poziomie.

Call Now ButtonLaweta telefon